Jesteś tutaj: Strona głównaO firmie

O firmie

Utylizacja wyposażenia biur – O nas

Firma KN Meble powstała w 2009 roku. Specjalizujemy się w odbiorze i utylizacji zużytych i zbędnych mebli, sprzętów elektrycznych i elektronicznych oraz innego wyposażenia biur, instytucji i firm.

Dzięki naszej usłudze zyskacie Państwo dodatkową przestrzeń w swoim biurze, redukując jednocześnie niepotrzebne koszty magazynowe. Obsługujemy firmy prywatne i instytucje państwowe. Działamy na terenie całego kraju, w oparciu o wymagane prawnie pozwolenia.

Jesteśmy firmą solidną i kompetentną. Gwarantujemy rzetelne wykonanie zlecenia oraz pewność, że wszystkie przeznaczone do utylizacji meble, przyjęta do utylizacji elektronika oraz inne powierzone nam elementy wyposażenia, nie trafią na wysypiska śmieci oraz nie zaśmiecą lasów i innych terenów zielonych.

Wszystkie odebrane odpady poddajemy procesowi recyklingu, którego istotą jest odzyskanie wszystkich możliwych materiałów. Dzięki recyklingowi wiele elementów po odpowiedniej przeróbce nadaje się do powtórnego wykorzystania.

Mocną stroną naszej firmy jest doskonale wykwalifikowany personel, oraz wieloletnie doświadczenie w ochronie środowiska. Działamy na terenie całego kraju. Oprócz firm prywatnych, zaufało nam również bardzo dużo instytucji państwowych, z Sejmem Rzeczpospolitej Polskiej i Narodowym Bankiem Polskim na czele. Renoma naszych klientów świadczy o naszej wiarygodności, którą wypracowywaliśmy sobie stopniowo na przestrzeni kilku lat.

Zadbajmy razem o środowisko naturalne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.