Jesteś tutaj: Strona głównaUtylizacjaUtylizacja mebli domowych

Utylizacja mebli apartamentowych

W zakres usług oferowanych przez firmę KN Meble z Warszawy wchodzi także odbiór mebli i innych wielkogabarytowych odpadów z firm, instytucji, hoteli i pensjonatów. Główną zasadą, którą kierujemy się w codziennej pracy, jest troska o środowisko naturalne. Dlatego, jeśli zlecisz nam usługę utylizacji mebli apartamentowych lub innych, możesz mieć pewność, że cały proces będzie przebiegał zgodnie z rygorystycznymi normami ekologicznymi oraz obowiązującymi przepisami. Jeśli chcesz zmienić wyposażenie biura i nie wiesz co zrobić z niepotrzebnym sprzętem, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w dziedzinie recyklingu i utylizacji elementów umeblowania.

Utylizacja mebli tapicerowanych i skrzyniowych

Zajmujemy się utylizacją mebli tapicerowanych i skrzyniowych. Możesz powierzyć nam również utylizację sprzętu AGD. Prawidłowo przeprowadzony recykling jest szczególnie istotny właśnie w przypadku odpadów elektrycznych i elektronicznych, ponieważ stanowią one zagrożenie dla środowiska naturalnego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług, które proponujemy. Zlecając przeprowadzenie utylizacji mebli domowych, zyskujesz nową przestrzeń oraz oszczędzasz czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy chcesz opróżnić biuro, hotel czy wyposażenie zakładu pracy, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Odbiór mebli apartamentowych do utylizacji

Jeśli masz kłopot z transportem starych mebli do punktu utylizacji, możesz skorzystać z usług naszej profesjonalnej firmy, która realizuje tego typu zadania. Oferujemy odbiór mebli apartamentowych do utylizacji. Zabieramy je ze wskazanego adresu, a następnie przetwarzamy w odpowiednich warunkach. Zmiana wystroju wnętrz hotelowych, restauracyjnych czy sanatoryjnych nie musi być kłopotliwa. Starych mebli apartamentowych możesz sprawnie pozbyć się, decydując się na nasze profesjonalne usługi. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu odbierzemy od Ciebie niepotrzebne meble i wykonamy ich prawidłową utylizację. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Utylizacja szaf

Wygodnym sposobem likwidacji niepotrzebnej szafy jest przekazanie mebla firmie recyklingowej. Hotele czy pensjonaty, które decydują się na wymianę umeblowania, często pozbywają się całych zabudów szaf. Prawidłowym działaniem w takiej sytuacji jest utylizacja szaf, które stały się bezużyteczne. Pojedyncza czy modułowa szafa jest obszernym sprzętem, z którym doskonale poradzi sobie firma wyspecjalizowana w utylizacji mebli. Dlatego zachęcamy, aby nie wyrzucać mebli na własną rękę, lecz skontaktować się z nami w celu ich odbioru. Odpowiednie gospodarowanie odpadami meblowymi to jeden z niezbędnych wymogów dbania o środowisko.

Utylizacja mebli stylowych

W czasach konsumpcjonizmu i szybko zmieniających się trendów w aranżacji wnętrz, meble często ulegają wymianie na nowe. Posiadacze starych mebli, które stały się niepotrzebne, często zgłaszają się do naszej firmy, gdyż utylizacja mebli stylowych to złożone zadanie. Wśród mebli z minionych epok często są sprzęty ciężkie, masywne, a także mające nieregularne kształty, polichromowane powierzchnie lub okucia. Poszczególne elementy stylowych mebli mogą być wykonane z różnych materiałów, dlatego w celu utylizacji muszą one być odpowiednio sklasyfikowane, zdemontowane, posegregowane i unieszkodliwione lub poddane recyklingowi. Mamy odpowiednią wiedzę oraz sprzęt, dzięki temu możemy prawidłowo postępować z takimi odpadami, jak np. meble stylowe.

Utylizacja stolików

Bardzo duże znaczenie ma fachowa utylizacja stolików czy kredensów. Meble produkowane są z różnego rodzaju surowców, a także zawierają wiele dodatkowych elementów, jak np. śruby, zamki, uchwyty. Klienci przekazują nam stoliki drewniane, szklane, kamienne, a także z płyt MDF, metalu czy kompozytu. Zajmujemy się utylizacją mebli metalowych, a także mebli, wykonanych z wielu innych materiałów. Przekazanie starych mebli do utylizacji pozwala zyskać przydatną przestrzeń w piwnicy, garażu czy w innym pomieszczeniu, w którym były one składowane.

Utylizacja stołów

Często wykonywaną przez nas usługą jest utylizacja stołów, stolików, biurek oraz innych elementów wyposażenia pomieszczeń. Stoły, krzesła czy pozostałe rodzaje mebli często pokryte są farbami, lakierami lub olejami, dlatego nie można ich likwidować przez palenie w piecu. Uwolnione w procesie spalania substancje są toksyczne dla otoczenia, dlatego obowiązuje zakaz palenia odpadów meblowych przez nieuprawnione osoby. Nasza firma zajmuje się usługowym utylizowaniem różnego rodzaju odpadów, w tym również mebli. Jeśli chcesz pozbyć się starego stołu czy szafy, skontaktuj się z nami.