Jesteś tutaj: Strona głównaUsługiUtylizacja agd

Utylizacja sprzętu AGD – ekologiczny sposób na odpady

Zużyty sprzęt AGD używany w biurze czy lokalu gastronomicznym nie może być wyrzucany na śmietnik, jak zwykłe odpady. Utylizacja sprzętu AGD wymaga zastosowania specjalnych procedur, które uchronią środowisko naturalne przed zanieczyszczeniem szkodliwymi substancjami. Recykling sprzętu AGD oraz utylizację elektroniki warto zlecić profesjonalnej firmie, która zajmie się nim we właściwy sposób. Jeśli planujesz wymianę urządzeń elektrycznych w miejscu pracy, biurze, restauracji lub domu prywatnym, zachęcamy do skorzystania z usług utylizacji sprzętu AGD, które oferuje firma KN Meble z Warszawy.

Przeprowadzamy odbiór i recykling odpadów wszelkiego typu, w tym zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Powierzenie takiej usługi specjalistom to jedyny sposób, by pozbyć się odpadów w sposób w pełni bezpieczny dla środowiska.

Utylizacja sprzętów gospodarstwa domowego – zakres usług

Zachęcamy do składania zamówień na wygodny odbiór zużytego sprzętu ze wskazanego miejsca. Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie usługi, a także korzystne ceny. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.